1st Polish Conference on Hydrogen Energy and Technologies

wstecz

Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w I Polskiej Konferencji poświęconej tematyce technologii wodorowych (1st Polish Conference on Hydrogen Energy and Technologies).

 

Będzie to multidyscyplinarne wydarzenie o międzynarodowym charakterze, poświęcone zagadnieniom z obszaru wytwarzania wodoru, magazynowania wodoru, a także jego wykorzystania w energetyce oraz transporcie – w tym
z wykorzystaniem ogniw paliwowych. Celem konferencji jest popularyzacja technologii wodorowych w Polsce poprzez przedstawienie szerokiego spektrum możliwych zastosowań wykorzystania wodoru w gospodarce, korzyści z tego wynikających, jak również dyskusji o występujących barierach prawnych
i technologicznych.

 

Udział w konferencji będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie rozwoju technologii wodorowych, a także spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami wiodących graczy na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2018 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

 

Organizatorem wydarzenia jest Klaster Technologii Wodorowych i Czystych Technologii Węglowych, zrzeszający trójmiejskie firmy obok dwóch spółek z Grupy ASE (Automatic Systems Engineering oraz Biproraf) podmiotami Klastra są: Grupa LOTOS S.A, NEXUS Consultants, SDC, SESCOM S.A, 99rent oraz Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

 

Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie dyskusji o ogólnych trendach rozwoju rynku, natomiast drugi będzie okazją do zapoznania się z konkretnymi rozwiązaniami oferowanymi przez wybranych dostawców technologii wodorowych.

 

Zapraszamy już teraz, aby zaplanować udział i skorzystać z okazji do rozwijania kompetencji w zakresie technologii wodorowych.

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 1 czerwca 2018r.